Керамічний обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239 750 Вт 15 кв.м
Доставка
  • кур'єр Нова пошта
  • у відділення Нова пошта
Оплата
  • онлайн Visa Mastercard ApplePay GooglePay
  • готівкою при отримані обігрівача
  • безготівкова оплата для юридичних або фізичних осіб через рахунок або у відділенні банку
Гарантія
60 місяців
Керамічні обігрівачі
всі
Керамічний обігрівач Ecoteplo Terra 1000 ME grafite 1000 Вт
В наявності
6000
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM-RA550-49202 11 м² 550 Вт
В наявності
3899
керамічний 11 кв.м 550 Вт електронне настінний
Керамічний обігрівач EraFlyme Керамічна панель 450PB cірий камінь – на 9 м² 450 Вт
Керамічний обігрівач EraFlyme 400TW білий камінь – на 8 м² 400 Вт
Керамічний обігрівач EraFlyme Двохстороння керамічна панель на роликах 1200PW бежевий – на 22 м² 1200 Вт
Керамічний обігрівач AFRICA А1000 бежевий 1000 Вт
Керамічний обігрівач EraFlyme Керамічна панель рушникосушка 600ТW білий камінь 600 Вт
Керамічний обігрівач Ecoteplo Terra 1500 ME rose 1500 Вт
Керамічний обігрівач Ecoteplo Air 350 ME Brown 500 Вт
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM-RA750-697771 750 Вт 15 кв.м
Керамічний обігрівач EraFlyme Двохстороння керамічна панель на роликах 1200PG графіт – на 22 м² 1200 Вт
Огляд
Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239 керамічний
Встановлення обігрівача можливе настінним способом, що заощаджує корисний простір у вашій кімнаті. Чи плануєте ви розмістити його в спальні, кабінеті чи вітальні? Місце вам вибирати, адже цей стильний обігрівач легко впишеться в будь-які інтер’єрні рішення. Незважаючи на свої компактні габарити 900 х 600 х 16 мм, Teploceramic TCM-RA750-692239 має істотну вагу в 23 кг, що надає йому стійкість та надійність у використанні.
  • Висока ефективність нагріву: Керамічний елемент дозволяє швидко прогрівати приміщення до 15 м².
  • Безпека: Наявність функцій захисту дозволяє уникнути небезпеки опіків та перегріву.
Характеристики
Виробник
Потужність
Площа обігріву
Встановлення
Особливості
Тип управління
Режими роботи
обігрів
Нагрівальний елемент
керамічний
Габарити
900 х 600 х 16 мм
Вага
23 кг
Гарантія
60 місяців
Країна виробництва
Відгуки
Відгуки
Відгуків немає, поки що.